KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13374388
nr 1337 4388
Anders Heller
(f. 1904), Sverige
Etsning, Läsande gosse, Signerad. Motivet: 20x28 cm
Anders (Andor) Heller, svensk bildkonstnär född i Ungern 1904.
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 13 juli 2020
kl 18:29:57
13/7 13:57:02
Anders Heller
Läs mer om Anders Heller
Anders Heller
Läs mer om Anders Heller
nr 1337 4388
Anders Heller
(f. 1904), Sverige
| Utrop: | 300 kr |
| Såld: | 100 kr |
måndag 13 juli 2020 |
| 13/7 13:57:02 | 1 | Vinnande bud |
Anders Heller